0,00 zł
Strona głównaWypadające włosyOdżywkiRevita COR odżywka bioadhezyjna przeciw wypadającym włosom 205ml

Revita COR odżywka bioadhezyjna przeciw wypadającym włosom 205ml

105,00 zł

Kod: 010
EAN: 816378020423
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

ds_logo

Revita COR to wysokowydajna odżywka pobudzająca włosy. Mężczyźni i kobiety zaniepokojeni utratą włosów lub ich przerzedzaniem mogą ją stosować  ponieważ wywiera ona silny wpływ na łysienie typu męskiego i łysienie typu żeńskiego (łysienie androgenowe).
Poza korzyściami związanymi z odżywianiem Revita COR wzmacnia włosy i zwiększa ich gęstość.

Odżywka dla mocniejszych i pełniejszych włosów
Wysokiej jakości aminokwasy, ekstrakty roślinne i inne kluczowe związki zawarte w odżywce Revita COR sprawiają, że jest to optymalne rozwiązanie dla osób, które chcą mocniejszych i pełniejszych włosów.

Zaawansowane technologie bioadhezyjne
Właściwości bioadhezyjne odżywki sprawiają, że zawarte w niej składniki pozostają na skórze głowy przez 12 godzin, nawet po spłukaniu.

Odżywka Revita COR  działająca w oparciu o wiele mechanizmów działania, zawiera kluczowe związki stymulujące włosy i stosowane w celu wspomagania wzrostu włosów. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych odżywek, ta wysokowydajna formuła ma na celu zwiększenie długości i siły, a także objętości i tekstury włosów.

Główne składniki odżywki Revita COR:

Metionina
Ten niezbędny aminokwas umożliwia syntezę keratyny i prokolagenu, dwóch elementów składowych włosów. Metionina może również spowolnić pojawienie się siwych włosów poprzez przeciwdziałanie stresowi oksydacyjnemu.

Cysteina
W badaniach ten składnik keratyny, białka, które buduje włókna włosa, powoduje szybszy wzrost włosów, zwiększa średnicę łodygi i zapewnia ochronę antyoksydacyjną, w wyniku czego włosy stają się pełniejsze.

Wyciąg z komórek macierzystych
Roślinne komórki macierzyste w Revita COR wykazują wiele takich samych właściwości jak ludzkie komórki macierzyste, które stają się mieszkami włosowymi. Jest to najnowocześniejsza technologia odrastania włosów.

Żeń-szeń
Stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej, korzeń żeń-szenia wspomaga wzrost włosów przez pobudzenie skóry głowy i wydłużenie życia mieszków włosowych.

Peptydy miedzi
Peptydy miedzi to trzy aminokwasy połączone ze sobą. Peptydy te mają właściwości odmładzające i lecznicze, o których wiadomo, że naprawiają uszkodzenia, wspierają zdrowie nerwów i stymulują wzrost włosów, jednocześnie wzmacniając istniejące włosy.

Karnityna
Ten związek wpływa na łysienie androgenowe przedłużając fazę anagenową, zwiększa proliferację komórkową i zmniejsza śmierć komórkową, stymulując w ten sposób odrastanie włosów.

Łubin
Dla szybszego wzrostu włosów, ten botaniczny bloker DHT hamuje 5α-reduktazę związaną z łysieniem androgenetycznym. Stymuluje aktywność metaboliczną mieszków włosowych i zwiększa ukrwienie.

Glukonian cynku
Minerał ten leczy wypadanie włosów u pacjentów z łysieniem telogenowy i plackowatym z powodu niedoboru cynku. Cynk spełnia ważne funkcje w mieszku włosowym i przyspiesza regenerację.

Kofeina
Wykazano, że potencjalnie odwraca skutki działania dihydrotestosteronu (DHT), głównego hormonu uczestniczącego w wypadaniu włosów. Wiadomo również, że zwiększa krążenie krwi w skórze głowy.

Biotin Tripeptyd-1
Ta
pochodna białkowa zwiększa przepływ krwi w mieszkach włosowych, stymuluje metabolizm, zwiększa produkcję kolagenu i zmniejsza przerzedzanie włosów. Mieszki włosowe powracają do fazy anagenu.

Arginina
Aminokwas L-arginina wspomaga syntezę białek poprzez transport azotu. Poprawia przepływ krwi do korzeni, zwiększa siłę włókien, zmniejsza wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost.


Sposób użycia:

Umyć włosy szamponem wysokiej jakości. Następnie nanieść odżywkę REVITA.COR i pozostawić na 2 minuty. Spłukać. Odżywka REVITA.COR powinna być stosowana codziennie dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Pojemność 205ml

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również:
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.