Sklep Naturale.pl

0,00 zł
Strona głównaWyszczuplanie i cellulitKremy i żeleOligo dx żel antycellulitowy
Szybki kontakt
e-PłatnościOligo dx żel antycellulitowy

129,00 zł

Zapytaj o produkt

Kod: 006
EAN: 689076327190
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu


Oligo DX®
jest preparatem w formie żelu zmniejszającym znacznie cellulit. Jego skuteczność została udowodniona badaniami przeprowadzonymi przez DS Laboratories. Do badań wybrano dwie grupy kobiet: pierwsza z nich stosowała placebo a druga żel Oligo DX®. Po okresie 6 tygodni porównano wyniki i okazało się, z kobiety z pierwszej grupy nie zauważyły żadnych pozytywnych zmian w redukcji cellulitu. Z kolei 68% kobiet z grupy stosującej Oligo DX® zauważyła drastyczną poprawę w wyglądzie cellulitu a 89% kobiet stwierdziło wyraźną zmianę w redukcji cellulitu. Kobiety stosujące Oligo DX® mogą zauważyć częstsze oddawanie moczu i zmianę koloru na ciemniejszy, co jest pozytywnym objawem.
Jak działa Oligo DX®?
Preparat zawiera bardzo wysokiej jakości Hydrocotyl zamknięty w mikrosferach dzięki czemu dociera on do głębszych warstw skóry i rozpuszcza nagromadzone cząsteczki tłuszczu, powodującego cellulit i to bez konieczności masażu.
Mikrosfery uwalniają swoją zawartość przez okres 12 godzin, zapewniając ciągłe działanie. Tydzień po tygodniu skóra staje się bardziej jednolita i zauważalna staje się redukcja cellulitu.
W większości przypadków w pierwszym tygodniu stosowania można zauważyć zwiększone wydalanie moczu i zmianę barwy na ciemniejszy, co spowodowane jest usuwaniem tłuszczu odpowiedzialnego za cellulit.
Dlaczego Oligo DX® jest efektywny?
Preparat stanowi rozwiązanie na cellulit dając satysfakcjonujące wyniki, które dla 89% kobiet pojawiają sie już w pierwszym tygodniu stosowania. Oligo DX® musi być używany przez co najmniej 30 dni dwa lub trzy razy w roku aby utrzymać długotrwałe wyniki.
Czego można oczekiwać po stosowaniu Oligo DX®?
Oligo DX® działa szybko. Od pierwszego dnia stosowania można zauważyć widoczne wyniki. Najlepszym sposobem oceny poprawy skóry jest wykonanie zdjęcia przed rozpoczęciem kuracji i kilka tygodni po stosowaniu preparatu.
Oligo DX® powoduje usuwanie wody oraz toksyn z miejsc, w których utworzył się cellulit. Usuwanie wody i toksyn następuje przez nerki, co zwiększa wydalanie moczu i zmianę barwy na ciemniejszą. Preparat posiada również oczyszczający i detoksykujący efekt przyczyniając się do znacznej poprawy skóry.
Pozostałe informacje:
- Oligo DX® może być stosowany do masażu chociaż nie ma takiej konieczności, pownieważ jest on bardzo szybko wchłaniany
- Oligo DX® wystarczy stosować raz dziennie
- Większości kobiet uzyskuje zadowalające efekty po stosowaniu preparatu przez okres 45-60 dni, przy czym jest to sprawa indywidualna. Niektóre kobiety zuważają zmiany juz w pierwszym tygodniu inne trochę później.
- Żel nie może być stosowany na twarzy
- W czasie kuracji nie należy stosować kremów ani mydeł nawilżających. Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie mydła z gliceryną lub inne produkty nie zawierające środków nawilżających.
- Oligo DX® jest hypoalergiczny i NIE powienien byc używany prze kobiety w ciąży lub karmiące
Sposób użycia:
Rozprowadzić żel na skórze objętej cellulitem, raz dziennie i po kąpieli. Nie ma konieczności wmasowywania żelu. Dla znaczących efektów preparat należy stosować przez przynajmniej 60 dni. Zapobiegawczo należy stosować żel 2-3 razy do roku przez okres 30 dni.

Pojemność butelki 150ml

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.